iPTV Nasıl Satın Alınır?

 • iPTV Nasıl Satın Alınır?

  iPTV Satış, iPTV Satın Al

  iPTV satın al Televizyon izlemeyi internet üzerinde gezinmek gibi bir hale getiren iptv, sıradan televizyon kanallarında sizlere dayatılan programlar yerine, istediğiniz zaman istediğiniz programları izlemenize imkan tanıyor.

  İzlemek istediğiniz programı seçebileceğiniz iptv, hizmet sunmak için internet teknolojisini kullanıyor. IPTV ( internet protokol televizyonu) nasıl çalışır, avantajları nelerdir ve nasıl satın alınır gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

  Nasıl Çalışır?

  Konutunuzda bir çatı anteni, çanak anten, ya da fiber optik kablo sayesinde aldığınız televizyon yayını hizmetini, televizyon sinyalleri yerine internet sinyalleri sayesinde video akışı olarak televizyon ya da bilgisayarınıza alabilirsiniz. Kısacası internet üzerinden izlediğiniz ya da aynı anda oynatabildiğiniz videoları izleme mantığı ile aynı şekilde çalışmaktadır.)

  Bu tür yayınları izleyebilmeniz için 10 Mbps altındaki internet hızı bağlantıları yeterli olmayacaktır. Bu yayınları sağlıklı, donmadan ve net bir şekilde izleyebilmeniz için 10 mbps ile 1000 mbps arasında bir internet bağlantısı hızına ihtiyacınız vardır.

  İnternet sinyalleri sayesinde konutunuza ulaşacak olan TV sinyalleri bilgisayarınıza ya da bir kuytu sayesinde dönüştürülerek televizyonunuza aktarılmaktadır.

  En iyi IPTV Hizmeti

  2012 yılında hizmete başlayan IPTV MAN Almanya merkezli olarak kurulmuş bir firmadır ve ilerleyen zaman içerisinde teknoloji ve hizmetlerini geliştirerek dünya geneline iptv satış hizmeti vermeye devam etmektedir. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veren firma dünya geneline yayılmış hizmetleri ile en iyi iptv servis sağlayıcıların başında geliyor.
  IPTV MAN tüm dünya dillerinde başarı ile müşterilerine hizmet veriyor. İptv satın al başlığı altında hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların birçoğunda kanal azlığı ve yayın kalitesinde sorun yaşanmaktadır.

  Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için iptv satış hizmeti veren firmayı dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekmektedir.

  %100 kalite garantisi ile 3200’den fazla müşteriye hizmet veren firma iptv satın al sloganı ile hizmet veren birçok firma için standartları belirleyici bir firma olarak hizmet sunuyor.

  Hangi Hizmetler Var?

  Müşteriler için iptv satış sonrası URL linklerinin kurulumunu gerçekleştiren firma, diğer iptv firmalarının aksine kaliteli görüntüye sahip, donmayan ve kesintiye uğramayan televizyon hizmeti sunuyor. Hizmetten memnun kalmayan müşteriler için ücret iadesi garantisi sunan firma 7 / 24 müşteri hizmetleri ve teknik destek hattı ile hizmet veriyor. 15’den fazla ödül almış olan firma 3200 mutlu müşteri ve 173’denf fazla şehirde hizmet veriyor. Alanında uzman ve profesyonel kadrosu ile iptv satış ve sonrası hizmetler ile sektörde bir numara olan firma %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor.

  Kanallar

  Ulusal kanallar başta olmak üzere, spor kanalları, haber kanalları, belgesel kanalları ( Discovery Channel, Nat Geo Hd, Nat Geo People Hd, Discovery Showcase Hd,Discovery Science, Animal Planet, History Channel başta olmak üzere onlarca belgesel kanalı), sinema kanalları, müzik kanalları, çocuk kanalları, dini kanallar, radyo kanalları, güncellenen diziler ve diğer yabancı kanallar ile hizmet veriyor. Sektörde iptv satın al sloganı ile hizmet veren firmalar ile IPTVal kanallarını karşılaştıracak olursanız zengin kanal listesi ile hizmet verildiğini göreceksiniz.

  Donmayan IPTV

  Kullanıcılarına donmayan IPTV sloganı ile hizmet veren IPTVal kanal kurulumu, kanalların düzenlenmesi ve kesintisiz bir şekilde yayın yapılması hizmetleri ile sürdürülebilir kalite anlayışı ile hizmet veriyor. 7 / 24 olarak kesintisiz hizmet veren firma müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor.

  Paket Seçenekleri

  Müşterilerine sundukları paket seçenekleri ile oldukça geniş bir kanal yelpazesi ile hizmet veren firma, en kaliteli yayınları aileniz ile izlemenize olanak tanıyor. Televizyonunuzun kenarında duracak olan küçük bir cihaz ile kablo ve elektronik cihaz kirliliğine de son vereceksiniz.

  Teknik Destek

  7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren teknik destek servisine sahip olan IPTV MAN, müşterileri için en iyi teknik desteği sağlamak için sürekli kendisini geliştiriyor. Satış sonrası ve kurulumu oldukça basit bir sistem olarak işleyen kanalların kurulumu için alanında uzman ve yetişmiş personel ile hizmet veren iptv, kurulum ve satış sonrası destek hizmetleri için müşterilerine canlı olarak hizmet veriyor.

  IPTV MAN her platformda başarı ile ve sorunsuz olarak hizmet veriyor. iOS, Android ve Windows uygulamaları ile her platformda kaliteli olarak hizmet sunan firma sunduğu benzersiz hizmetler ile müşterilerini memnun ediyor.

  Sadece televizyon kanalları değil aynı zamanda dünyada internet üzerinden yapılan bütün yayınları izlemenize imkan tanıyan IPTV MAN, yüksek görüntü kalitesine ek olarak yüksek ses kalitesi, mobil cihaz uyumu, canlı teknik destek hizmetleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor.

  Aynı anda iki farklı cihaz üzerinden açmadığınız takdirde kesinlikle herhangi bir kesintiye uğramadan izleyebileceğiniz kanallar ile müşterilerine hizmet veren
  IPTV MAN diğer iptv’ler ile karşılaştırıldığında, normal yayınlarda göre sadece 3 saniyelik bir gecikme ile yayın yapmaktadır.

  HD kanal paketleri ile sorunsuz, kaliteli ve muhteşem görüntülere sahip yayınları da izlemenize olanak tanıyan IPTV MAN üzerinden özel HD kanal paketlerini çok basit bir şekilde satın alabilir ve çok kısa sürecek olan aktivasyon işleminin ardından izlemeye başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için iptvman.net adresini ziyaret etin

  💠 Kesinti Yaşamayan Tek Server 💠

  📲 +49 163 6087986‬
  ‪• iptvman.net

  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 comment

Leave a reply